logo

هفت گرد، ویترین فروشگاه های ایران

طراحی و ساخت رایگان فروشگاه اینترنتی

قوانین و شرایط استفاده از هفت گرد

 • قانون شماره» 1 این سایت و محتوای آن از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.
 • قانون شماره» 2 مسئولیت صحت اطلاعات گذاشته شده از طرف کاربران بر عهده خود آن ها می باشد و مدیریت سایت هیچ گونه مسئولیتی نسبت به آنها ندارد.
 • قانون شماره» 3 در صورت ناموجود بودن کالا یا خدمات، فروشنده یا خدمات دهنده موظف است آن را از سایت حذف کند، در غیر این صورت مدیریت سایت در صورت گزارش کاربران پروفایل مالک کسب و کار را حذف و بازگرداندن آن با دریافت هزینه صورت خواهد پذیرفت.
 • قانون شماره» 4 این سایت در قبال معاملات انجام شده هیچ گونه مسئولیتی ندارد، و تمامی جوانب صحت معاملات بر عهده خود کاربر می باشد.
 • قانون شماره» 5 هرگونه کرول (crawl) و یا استفاده تجاری از اطلاعات "کلی" این سایت پیگرد قانونی خواهد داشت، لذا اگر احتیاج به کدهای این سایت و یا اطلاعاتی از پایگاه داده ها دارید مستقیماً تماس بگیرید، تا حد امکان به شما کمک خواهیم کرد.
 • قانون شماره» 6 ممکن است سایت در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین مدیریت سایت مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید. هفت گرد می تواند از اطلاعات ثبت شده جهت درآمد زایی استفاده نماید. و در قبال دریافت هزینه اطلاعات را در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار دهد. این امر شامل تمامی اطلاعات و عکس ها می باشد.
 • قانون شماره» 7 چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد،مدیریت سایت هفت گرد فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 3 مورد باشد، و گزارش منطقی و با دلیلی باشد هفت گرد به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر هفت گرد هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.
 • قانون شماره» 8 هفت گرد می تواند خط مشی مالی بین خود و کاربران را هر وقت که بخواهد تغییر دهد، بدین معنی که میزان هزینه های دریافتی را تغییر دهد. اعمال تغییرات مالی فقط شامل لحظه تغییر به بعد خواهد بود و شامل موارد ثبت شده قبلی نمی شود. همچنین تغییر از رایگان به دریافت هزینه و بالعکس نیز ممکن می باشد.
 • قانون شماره» 9 در صورت خریداری شدن آدرس آسان مورد نظر شما توسط افراد دیگر این آدرس متعلق به شخص خریدار و دارنده آدرس راحت می باشد، و هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی حق تملک در آن را ندارد.
 • قانون شماره» 10 سایت هفت گرد هر وقت که بخواهد می تواند با برگرداندن وجه به مالک آن، هر آدرس آسانی را که بخواهد از آن خود کند.
 • قانون شماره» 11 در صورت تماس در 2 روز کاری پیاپی و یا سه مرتبه در روزهای مختلف با صاحبان کسب و کار، و عدم پاسخ گویی آن ها فروشگاه و کسب و کار آن ها معلق خواهد شد و برگرداندن آن با هزینه صورت خواهد گرفت. میزان = 19 هزار تومان
 • قانون شماره» 12 راه اندازی کسب و کار جهت معامله آدرس آسان و یا به هر دلیل غیر از نمایش کالا و خدمات غیر قانونی است و سایت هفت گرد می تواند فروشگاه را حذف یا معلق کند.
 • قانون شماره» 13 در صورتی که برند شما ثبت ملی شده باشد و آدرس آسان نام برند شما را کسی قبل از شما خریداری کرده باشد با ارسال مدارک و پرداخت 20 برابر قیمت عادی آدرس (که 15 برابر آن به میزان 225 هزار تومان به مالک آدرس و 75 هزار تومان به سایت تعلق خواهد گرفت) آدرس مورد نظر به شما بازگردانده خواهد شد. در صورت ثبت نام فروشگاه شما در پروانه کسب نیز این امر صادق است، ولی در صورتی که صاحب آدرس آسان دارای پروانه کسب آن نام نباشد.
 • قانون شماره» 14 در صورت رضایت طرفین صاحب آدرس و مطالبه کننده آدرس می توانید قیمت خود را داشته باشید، و با پرداخت مبلغ 100 هزار تومان به سایت این امر را برای شما انجام خواهیم داد.
 • قانون شماره» 15 خرید و فروش آدرس آسان بدون واسطه بودن سایت غیر مجاز است و آدرس به مدت یک سال غیر قابل دسترس خواهد شد.
 • قانون شماره» 16 صاحبان کسب و کار با ثبت کالا و یا خدمات و همچنین فروشگاه آنلاین خود در هفت گرد تأیید می‌کنند که اطلاعات ثبت شده ایشان موارد که در ادامه آورده را رعایت کنند و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.
  1. مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
  2. ناقض حریم شخصی افراد
  3. هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف
  4. استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند
  5. هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد
  6. برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای
  7. ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک
  8. فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»
  9. شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه
  10. انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی
  11. هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن
  12. کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر
  13. فروش دستگاه فلزیاب، گنج‌یاب، حفاری غیرمجاز یا لوازم و تجهیزات مرتبط با آن
  14. فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن
  15. هرگونه خدمات مرتبط با گرین‌کارت یا اقامت کشورها و مسافرت و اخذ ویزا به کشورهایی که منع قانونی برای ورود به آن‌ها وجود دارد
  16. خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع
  17. خرید و فروش اعضای بدن
  18. خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود
  19. خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌ خوار
  20. خودروهای غیر قابل خرید و فروش در ایران
  21. درج مکرر آگهی ‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت
  22. قرار ملاقات غیرتجاری به صورت آنلاین
  23. وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی
  24. هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و صاحب کسب و کار مسئول آن تلقی شده و هفت گرد در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد. 
 • قانون شماره» 17 از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازهٔ تصویر می‌بایست حداقل ۶۰۰*۶۰۰ و حجم آن حداکثر ۱۰ مگابایت باشد. چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند، تصویر تأیید نمی‌شود:
  1. مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی
  2. تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت
  3. تصویر غیر واقعی
  4. تصویر دارای کادری سیاه (یا سایر رنگ‌ها)
  5. استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی
  6. تصویری که متعلق به دیگران باشد یا حق کپی رایت داشته باشد
  7. تصویری که به کالا و یا خدمات و کسب و کار مرتبط نباشد،
  8. تصویر نیاز به چرخش داشته باشد،
  9. تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند،
 • قانون شماره» 18 هرگونه استفاده از هفت گرد به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. هفت گرد هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ شامل کسب و کارها و خدمات و کالاها هفت گرد استفاده می‌کنند.
  1. قوانین جمهوری اسلامی ایران
  2. تلاش هفت گرد نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.
  3. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و هفت گرد هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
  4. هفت گرد هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ هفت گرد در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین هفت گرد ، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
  5. مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به هفت گرد ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
  6. مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به هفت گرد که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و هفت گرد مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
  7. آگهی‌های هفت گرد با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از هفت گرد حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به هفت گرد را چه به شکل دستی و یا خودکار یا crawl نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد. 
 • قانون شماره» 19 هرگونه ورود اطلاعات از طریقی به غیر از راه های تعبیه شده، به منزله هک و ورود غیر مجاز اطلاعات می باشد و پیگرد قانونی دارد. شامل هر نوع ورود اطلاعات چه از طریق console مرورگر و یا CSRF و غیره
 • قانون شماره» 20 هریک از قسمت های تعبیه شده ممکن است پس از مدتی از رایگان به غیر رایگان و برعکس تغییر کند. در این صورت صاحبان کسب و کار و مراجعه کنندگان می بایست با قوانین سایت خود را تطبیق دهند ، در غیر این صورت سایت می تواند فروشگاه را معلق کند. این امر نسبت به تغییر میزان دریافت وجوه حال حاضر برای تمامی قسمت های سایت نیز صادق است.