logo

هفت گرد، ویترین فروشگاه های ایران

طراحی و ساخت رایگان فروشگاه اینترنتی

هفت گرد چیست؟

بهترین راه حل برای خرید و یافتن فروشگاه

فرض کنید امروز شما به یک آچار نیازمند شده اید، حال می خواهید بدانید که آچار مورد نظر شما را کدام فروشگاه ها دارا هستند و ارزان ترین آن کدام است؟ در این صورت بهترین جا برای یافتن آچار سایت هفت گرد است. چرا؟ قیمت ها را یک جا میبینید، چند دقیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره، عکس های کالای مورد نظرتون رو میبینید، ارزانترین را پیدا میکنید، نزدیک ترین مورد اطرافتون رو میبینید و ... امکانات دیگری نیز در اختیار شما قرار داده شده از جمله: تخفیف دار بودن، گارانتی دار بودن، اقساطی یا نقدی و محدوده خاص مورد نظر شما و ... این امر در مورد همه دسته بندی های قرار داده شده صدق میکند، از جمله: بانک ها، مدارس، پزشکان، کتابفروشی، سالن های ورزشی، لباس فروشی ها و...

ساخت فروشگاه یا سایت کسب و کار شما

فقط با چند دقیقه وقت گذاشتن شما نیز می توانید برای خود یک سایت، یا همان شعبه آنلاین خود را برای همگان به نمایش بگذارید. کافی است که در این صفحه نام و مکان کسب و کارتان را وارد نمائید، پس از آن با استفاده از نقشه محل دقیق کسب و کار خود را علامت گزاری کنید و تلفن تماس و توضیحاتی را که می خواهید کاربران سایت آن ها را ببینند را وارد نمائید. تا حد امکان برای بهتر دیده شدن بهتر است کالا و یا خدمات خود را ثبت نمائید، زیرا که در کالا و خدمات آن دسته از فروشگاه هایی دیده می شوند که کالا و خدمات ثبت کرده اند. مثلاً اگر مدرسه دارید بهتر است یک کالا و خدمات با عنوان "دوم دبستان" ثبت کنید تا مراجعه کنندگانی که برای یافتن "دوم دبستان" به سایت مراجعه می کنند مدرسه شما را بیابند.

راحتی فروشندگان در یافتن مشتری و تبلیغ، راحتی خریداران برای یافتن کالا مورد نظر

می توان گفت هدف اصلی سایت همین است: از آنجایی که طراحی یک سایت فروشگاهی برای همگان امکان پذیر نیست گروه ما در سعی به این داشته که امکان معرفی آنلاین کسب و کارهای ایرانی را برای همگان در بستر اینترنت به وجود آورد؛ تا هر کسب و کاری یک شعبه آنلاین برای خود و با محتوای مورد نظر خود بسازد. از طرف دیگر برای خودمان پیش آمده بود که بدانیم کدام فروشگاه ها در کدام قسمت شهر هستند، یا این که ابزار یا خدماتی را احتیاج داشته ایم که نمی دانستیم کدام فروشگاه ها دارای آن هستند و گشتن درون شهر بسیار زمان بر بوده، لذا تصمیم گرفتیم این سایت را راه اندازی کنیم.

توسعه صنعت

برای بهبود اطلاع رسانی به صنعت مدراران و همچینین کارخانه ها و تولیدی های میهن عزیزمان، کارخانه ها و تولیدی ها را در یک قسمت گذاشته ایم که از واردات مواد، کالا و ... که وارد کننده آن هستیم ولی در داخل تولید می شود و کسی از آن اطلاعی ندارد، تا حدالامکان گرفته شود .